Головна | Реєстрація | Вхід | RSSНеділя, 2024-05-19, 5:31 AM

Сайт Баратівського ЗЗСО

Горохівської сільської ради

Миколаївської області
Меню сайту
Категорії розділу
Навчальна робота [7]
Виховна робота [6]
Методична робота [4]
Робота з батьками [0]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

12:38 PM
Педагогіка партнерства

Інноваційний простір для вчителя НУШ: нові виклики, нові можливості

Педагогіка партнерства буде однією з основ школи, заснованої на взаємній повазі до особистості, права вибору і відповідальності за прийняті рішення

міністр освіти України Лілія Гриневич

20 березня 2019 р. у Баратівській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося засідання ШМО вчителів початкових класів з теми «Педагогіка партнерства як ключовий компонент Нової української школи».

Хир Л.М., заступник директора з НВР, ознайомила присутніх з ключовими засадами педагогіки партнерства як важливого компонента побудови довіри між учасниками освітнього процесу і відмітила, що спілкування, взаємодія та співпраця між учителем і учнем – є її основою.

Кісільова Г.В., голова МО, наголосила на тому, що Новий освітній стандарт визначає педагогіку партнерства як систему методів і прийомів виховання і навчання на засадах гуманізму та творчого підходу до розвитку особистості дитини, якій треба допомогти розкрити свої здібності, таланти і можливості. Галина Василівна провела для колег цікавий майстер- клас, під час якого було розглянуті інструменти залучення учнів до спільної діяльності.

Боброва В.М. розкрила багатство інноваційних форм організації співпраці вчителя і школярів на уроці. Ярошенко Т.Ю., Комарніцька Н.В., Розумовська А.В. організували аукціон методичних родзинок, таких як: кейс-технологія, «перевернуте навчання», сторітелінг, технологія квестів та багато інших. Каляма В.С. розповів про цікаві ідеї, на яких ґрунтується педагогіка партнерства.

Виступи учасників засідання супроводжувалися змістовними презентаціями з даної теми.

Члени методичного об’єднання дійшли висновку, що зміни у системі взаємостосунків між учнем і вчителем можливі лише коли існує діалог, взаємодовіра, підтримка і активна співпраця, і лише тоді відбудеться позитивна зміна шкільного середовища.

Кісільова Г.В.

Голова ШМО початкових класів

Баратівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

 

 

 

 

 

 

 

Категорія: Методична робота | Переглядів: 249 | Додав: fedcherova | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2024
uCoz